Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Про компанію   »   Наша діяльність
 

ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко» - це невеликий злагоджений колектив, який починаючи з 1995 року робить все можливе, щоб великі і малі друкарні Україні мали якісні, недорогі, сучасні матеріали для поліграфії.

 

Починаючи з 2000 року, ми беремо участь у київських виставках «Поліграфія», що дало новий поштовх у розвитку ще одного напрямку діяльності нашої фірми - постачання вживанного обладнання для офсетного друку.

 

За всі  роки наполегливої роботи ми домоглися, щоб друкарі, звернувшись до нас, мали можливість придбати всі необхідні для роботи матеріали, і ці матеріали були не лише доступні за ціною, а й створені за найпередовішими світовими розробками та відповідали міжнародним стандартам якості. Ми розвинули тісні ділові та дружні стосунки з провідними європейськими виробниками матеріалів і здійснюємо прямі поставки з Італії, Іспанії Угорщини, Словаччини, Чехії, Польщі та Німеччини. Крім того в нашому асортименті є матеріали привезені з заводів-виготівників Пд.-Cх. Азії.

 

Офіс компанії знаходиться в старовинному місті Чернівці на заході Україні в передгір'ях Карпат. Через наше місто проходять траси кількох прикордонних переходів, які зв'язують Україну з Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною.

 

Незважаючи на віддаленість від центру України, ми активно працюємо з усіма її регіонами. За 16 років успішної роботи на ринку ми зуміли організувати систему логістики по всій Україні завдяки партнерству з надійними транспортними компаніями, завоювавши довіру покупців не тільки Західної та Центральної України, а й Півночі, Сходу та Півдня нашої країни. В місто Київ та прилеглі до нього міста доставляємо матеріали власним транспортом. Таким чином ми насправді знаходимося значно ближче до своїх клієнтів, ніж це здається на перший погляд.

 

Наша діяльність відзначена рядом дипломів і ми на цьому не зупиняємось,  активно продовжуємо прямувати до своєї основної мети сприяти розвитку вітчизняної поліграфії, забезпечуючи друкарні лише якісними матеріалами від відомих світових постачальників.

Ми готові стати надійним та відданим партнером для Вашого бізнесу!

 

 

З повагою,

колектив ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»

 

 

версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2021, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.