Весна прийде! (Олег Скрипка)
   »   Каталог матеріалів   »   Додатки до офсетних фарб
 
« назад до переліку
Додатки до фарб AUXILIA, Samor Group (Італія) доступні по замовленню...

Додатки до фарб AUXILIA, Samor Group (Італія) доступні по замовленню:

Назва укр.

Назва англ.

Серійний номер

Характеристика

Упаковка

Льняна оліфа AUXILIA

AUXILIA OIL – Linseed

А1003

Найбільш класична серед розріджувачів для фарб. Зроблена з очищеної олії насіння льону. Зменшує липкість і в’язкість фарби, покращує також баланс фарба-вода. Рекомендується для усунення недоліків від “швидкого всмоктування” (налипання фарби на валах і гумових полотнах наступних секцій). Максимально рекомендоване додавання від 1% до 5% . Цей продукт має рослинну основу!!!

1 л

Матова паста AUXILIA

AUXILIA MATT Paste

А1004

Паста розроблена для того, щоб зробити стандартну фарбу матовою. При додаванні 7-8% не міняє суттєво тони. Ця паста підходить для самостійного друку як ефективний “матовий лак”. Недоліком є його сильна схильність  жовтіти під впливом сонячних променів.

1 кг

Паста- сикатив AUXILIA

AUXILIA PASTE DRIER

А1005

Дуже швидка і ефективна Co-Mn підсушуюча речовина. Вона прискорює оксидацію фарби у контакті з повітрям і закріплює фарбу на поверхні, навіть якщо поверхня гладка і непоглинаюча; зменшує “свіжість” фарби і трохи змінює тон фарби на синюватий. Максимально рекомендоване додавання - 2-3%.

1кг

Паста- сикатив ультра AUXILIA

AUXILIA ULTRA PASTE DRIER

А1006

Дуже швидка і ефективна Co-Mn підсушуюча речовина у КОНЦЕНТРОВАНІЙ ФОРМІ. Вона прискорює оксидацію фарби у контакті з повітрям і закріплює фарбу на поверхні, навіть якщо поверхня нерівна і непоглинаюча. Висока концентрація робить пасту ідеально  придатною для світлих тонів фарб, запобігає  появу синюватого ефекту. Максимум – 0,5-0,8%. Додавання пасти не змінює в’язкість фарби.

1кг

AUXILIA Анти-стирання

AUXILIA ANTI-RUB

А1007

Паста зроблена з Poliolefinic-воску, надає надрукованим листам підвищеної стійкості до стирання. Додавання воску погіршує придатність продукту до ламінування,  лакування і закріплення фарби на непоглинаючих матеріалах. Пропонується для друку на матовому крейдованому папері. Максимально рекомендоване додавання 1-2%.

1кг

Оксигенатор AUXILIA

AUXILIA  OXYGENATOR

А1008

ДУЖЕ ОСОБЛИВА ПІДСУШУЮЧА ПАСТА призначена для використання тільки в офсетному друці, тому що ця спеціальна паста реагує з поглинутою у поліграфічних фарбах водою. Найбільш важливим ефектом є швидке висихання навыть у випадку непоглинаючої поверхні. Цей додаток не змінює “свіжість” фарби. Максимально рекомендоване додавання – 1%.

1,5 кг

ідсушуючи масла AUXILIA

AUXILIA OIL DRIER

А1009

Дуже швидка і ефективна Co-Mn ідсушуючи речовина. Вона підтримує оксидацію у контакті з повітрям і закріплює фарбу на поверхні, навіть якщо поверхня гладка і непоглинаюча, зменшує “свіжість” фарби і злегка міняє тон фарби на синюватий. Максимально рекомендоване додавання 2-3%. У рідкій формі також допомагає зменшити в’язкість фарби.

1 л

AUXILIA Рол-о-нет

AUXILIA ROLL-O-NET

А1010

Паста для очистки фарбових валів. Допомагає видалити засохлі залишки  фарби з валів, а також перейти на інший колір. Спосіб використання: покласти на вали і запустити машину на кілька хвилин; після цього видалити звичайним розчинником. При необхідності дії повторити. ROLL-O-NET не пошкоджує гуму навіть у випадку тривалого використання!

1кг

Принт-Оіл AUXILIA

AUXILIA PRINT-OIL

А1011

Суміш високого ступеня очистки нафтопродуктів і рослинних масел, що зменшує липкість фарби і збільшує всмоктування її  папером. Його спеціальна формула забезпечує ефективну допомогу друкарю при роботі з неякісними видами паперу і зменшує також в’язкість фарби. Максимально рекомендоване додавання 1-1,5%.

1 л

Без плівки Дуо AUXILIA

AUXILIA NO-SKIN Duo

А1012

Продукт подвійного призначення! NO-SKIN Duo – новий засіб, що запобігає утворенню плівки на поверхні фарби і одночасно дозволяє уникнути налипання фарби на гумові полотна. Обов’язковий при друці фарбами з оксидативним закріпленням. Ідеальний для тих, хто має проблеми з легкокрейдованим папером (рулонний друк) Цей продукт упакований в   пульверизатором.

1 л

Без плівки Дуо Спрей AUXILIA

AUXILIA NO-SKIN Duo Spray

А1012

Продукт подвійного призначення! NO-SKIN Duo – новий засіб, що запобігає утворенню плівки на поверхні фарби і одночасно дозволяє уникнути налипання фарби на гумові полотна. Обов’язковий при друці фарбами з оксидативним закріпленням. Ідеальний для тих, хто має проблеми з легкокрейдованим папером (рулонний друк). Спрей. Банка 400 мл.

400 мл

Підсушувач зволожуючого розчину AUXILIA

AUXILIA Fountain Drier

А1013

Цей продукт є підсушуючим додатком до зволожуючого розчину. Він прискорює висихання офсетної фарби через збільшення її оксидативних властивостей. Він робить оксидативною будь-яку фарбу (навіть свіжу), але не змінює цієї характеристики, якщо фарбою не друкують. Рекомендовано максимальне розчинення 1-2% у зволожуючому розчині. Ефект зменшується у випадку зволожуючого розчину з рН нижче 5,5%.

1 л


версія для друкувверх сторінки
 
Copyright © 1995-2018, ПП ВКФ «ОЛЕКсин і Ко»
Наші контакти  |  Правила користування

58002,Україна, м. Чернівці,

вул. Трояндова, 6

+38 (050) 728 54 54, +38 (098) 728 54 54

info@oleksyn.com.ua

Розроблено в Студії COM.CV.UA

Сайт знаходиться на реконструкції.